BIP logo

V miejsce dla Martyny Luranc w Ogólnopolskim Przeglądzie Plastycznym „Dłużew 2018”

Zdolna, pracowita, skromna, z indeksem w kieszeni!

Sukces naszej uczennicy Martyny Luranc.

 

Martyna Luranc, uczennica klasy 3 Liceum Plastycznego, zajęła V miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Plastycznym  „Dłużew 2018”. Nagrodą w przeglądzie jest indeks Akademii Sztuk Plastycznych.

Sukces Martyny poprzedzony był jej systematycznym i rzetelnym wysiłkiem. Uczennica zaprezentowała swoje prace z rysunku, malarstwa i rzeźby podczas XIII Ogólnopolskiego Przeglądu Rysunku, Malarstwa i Rzeźby w Katowicach i zakwalifikowała się do III etapu przeglądu w Dłużewie, co ostatecznie zakończyło się zdobyciem indeksu na studia artystyczne.

O pracowitości Martyny świadczy również otrzymane przez nią wyróżnienie w kategorii malarstwo na XIII Ogólnopolskim Biennale Rysunku i Malarstwa Uczniów Klas Młodszych Szkół Plastycznych w Koszalinie. Zdobycie wyróżnienia  na Ogólnopolskim Przeglądzie i Warsztatach Małych Form Filmowych „Digitalia 2018” dowodzi wszechstronności twórczej uczennicy.

Szczególną uwagę zwraca fakt, że Martyna to niezwykle skromna, opanowana, wytrwała i skupiona na twórczym rozwoju uczennica. Pielęgnuje swoje artystyczne pasje, zabiega o wysoki poziom wykształcenia ogólnego, rozwija swoje pozaszkolne zainteresowania, jest pogodna i koleżeńska. Jej sukces zasługuje na najwyższe uznanie i szczere gratulacje.

 

napisała: mgr Agnieszka Fuczik

nauczycielka prowadząca: mgr Agata Ruman

<< COFNIJ

Wyszukiwarka

Termo logo