Dzień Komisji Edukacji Narodowej

Uroczystość z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej przygotowała młodzież z klas: 1c4, 1d4, 4d4 oraz pojedyncze osoby z pozostałych klas. Pomysł na tegoroczny występ skupiał się wokół marzeń i koszmarów sennych nauczycieli i nauczycielek. Kolejne sceny wywoływały salwy śmiechu, szczególnie gdy udawało się rozpoznać pierwowzory przedstawianych pedagogów i pedagożek.

Miłym akcentem na koniec było wręczenie upominków w postaci zakładek do książek z cytatami, które młodzież indywidualnie dobierała do nauczycieli i nauczycielek.

Opiekę nad występem i przebiegiem uroczystości sprawowała pani mgr Krystyna Stobierska przy pomocy pani mgr Justyny Moruś.

Oprawa plastyczna: mgr Edyta Lego.

Tegoroczne obchody Dnia Nauczyciela uświetniła obecność pani Wyzytator CEA dr Eweliny Wilburg-Marzec. W imieniu Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej pani Wizytator wręczyła pani dr Joannie Chudy nagrodę indywidualną II stopnia za szczególny wkład w rozwój edukacji artystycznej w Polsce, a także złożyła gratulacje pani mgr Alicji Waloszek w związku z odznaczeniem jej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

 

fot. Roksana Brodacz, Karolina Fischer, Oliwia Matlak

obróbka graficzna zdjęć: uczennice i uczniowie klasy 3c4

<< COFNIJ

Wyszukiwarka

Termo logo