Dzień Nauczyciela

Program artystyczny związanymi z obchodami Dnia Komisji Edukacji Narodowej w tym roku przygotowały klasy: 5 POSSP i 1b LP.

Uczniowie i uczennice pod okiem pani Barbary Cyran, pani Anny Nawrockiej i pani Justyny Moruś stworzyli pełen humoru występ, stanowiący rodzaj podziękowania kierowanego do nauczycieli i nauczycielek za ich czynny udział w kształtowaniu świadomości i odpowiedzialności u młodzieży.

Młodzież zaprezentowała pokaz mody, który w wyolbrzymiony, lecz bardzo adekwatny sposób, zaprezentował charakterystyczne style ubioru w plastyku. Po rewii mody zwrócono uwagę na oryginalnych i wyróżniających się sposobem bycia nauczycieli. W dobranych przebraniach młodzież próbowała oddać z serdeczną przekorą ich temperament.

Wyjątkowym momentem uroczystości było wysłuchanie ujmującej i nieprzeciętnej interpretacji utworu Zbigniewa Wodeckiego pt.”Życzenia z całego serca” w wykonaniu Wiktorii Polak z klasy 1b LP.

Podsumowaniem tych prawdziwie artystycznych podziękowań stało się wręczenie medali i wieńców laurowych wszystkim nauczycielom i nauczycielkom w kategoriach odpowiadających pomysłom na spędzanie wolnego czasu.

 

napisała: Zofia Juchniewicz (klasa 5 POSSP)

 

<< COFNIJ

Wyszukiwarka

Termo logo