Laureaci

Grand Prix (kategoria malarstwo):

Irmina Raczek  –  „Wycieczka” – ZSP w Katowicach, nauczyciel prowadzący Halina Tymusz.

 

Nagrody w dziedzinie malarstwa:

Pierwsza nagroda – Magdalena Misztal „Architektura” – LP w Gronowie Górnym, nauczyciel prowadzący Aleksandra Hońko

Druga nagroda – Patryk Madany „Martwa natura II” – ZSP w Kole;, nauczyciel prowadzący Wojciech Bukowiecki

Trzecia nagroda – Julia Kempa „Pod wodą” – ZSP w Katowicach, nauczyciel prowadzący Halina Tymusz

 

Nagrody w dziedzinie rysunku:

Pierwsza nagroda – Nikola Gaszyńska „Grymas” – ZSP w Koszalinie, nauczyciel prowadzący Tadeusz Walczak

Druga nagroda – Wiktoria Konieczniak „Za sztalugą” – ZSP w Dąbrowie Górniczej, nauczyciel prowadzący Mariusz Wnukowski

Trzecia nagroda  – Zofia Iwaszkiewicz „Autoportret w analogu” – ZSP w Koszalinie, nauczyciel prowadzący Karolina Bracławek

 

 

Wyróżnienia w dziedzinie malarstwa:

Anna Dadak „Martwa natura z rowerem” – ZSP w Bielsku-Białej, nauczyciel prowadzący Piotr Kwaśny

Oliwia Górnikiewicz „Autoportret” – ZSP w Bydgoszczy, nauczyciel prowadzący Anna Drejas

Alicja Święcka „Martwa natura” – LP w Gronowie Górnym, nauczyciel prowadzący Aleksandra Hońko

Marek Chrobok „Mój przyjaciel pies” – ZSP w Katowicach, nauczyciel prowadzący Piotr Kossakowski

Roxana Krzemińska „Cywilizacja” – ZSP w Katowicach, nauczyciel prowadzący Piotr Kossakowski

Olena Sobczak „Martwa natura” – ZSP w Kole, nauczyciel prowadzący Aleksandra Kacprzak

Anna Dyrak „Wąwóz plebania – Kazimierz Dolny” ZSP w Lublinie, nauczyciel prowadzący Zdzisław Kwiatkowski

Aleksandra Jędryka „Skrzynki” – LP w Zduńskiej Woli, nauczyciel prowadzący Joanna Trzcińska

Remigiusz Jabłecki „Wśród fal” – ZSP w Zielonej Górze, nauczyciel prowadzący Dorota Komar-Zmyślony

Kornela Korsak „Martwa natura z czachą” – ZSP w Zielonej Górze, nauczyciel prowadzący Dorota Komar-Zmyślony

 

Wyróżnienia w dziedzinie rysunku:

Marta Masella „M19” – ZSP w Bydgoszczy, nauczyciel prowadzący Tadeusz Hassek

Klaudia Juraszczyk „Art. Kawe nr 3” – ZSP w Dąbrowie Górniczej, nauczyciel prowadzący Beata Skrzypek

Malwina Kowalewska „Znamiona” – ZSP w Gdyni, nauczyciele prowadzący Piotr Budziszewski Katarzyna Szczodrowska

Kaja Koster „Postać” – ZSP w Kole, nauczyciel prowadzący Wojciech Bukowiecki

Patryk Madany „Postać” – ZSP w Kole, nauczyciel prowadzący Wojciech Bukowiecki

Anna Ignaczak „Okno 1” – ZSP w Koszalinie, nauczyciel prowadzący Tadeusz Walczak

Karolina Majewska „Z albumu III” – ZSP w Koszalinie, nauczyciel prowadzący Tadeusz Walczak

Karolina Majewska „Autoportret – oko” – ZSP w Koszalinie, nauczyciel prowadzący Tadeusz Walczak

Klaudia Niewinowska „Postać” – ZSP w Koszalinie, nauczyciel prowadzący Tadeusz Walczak

Abigail Frączek „Postać” – ZPSP w Łodzi, nauczyciel prowadzący Grażyna Olczyk

 

protokół – 13 Ogólnopolskie Biennale Rysunku i Malarstwa

<< COFNIJ

Wyszukiwarka

Termo logo