BIP logo

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Moje miasto, moja okolica

Na konkurs nadesłano prawie 200 prac ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Bielska-Białej i okolic.

Kategoria: szkoły podstawowe

Komisja w składzie:

mgr Sabina Staniura – wicedyrektor szkoły

mgr Tadeusz Król

mgr Ryszard Kwak

mgr Piotr Kwaśny

wyróżniła spośród ponad 130 prac plastycznych ze szkół podstawowych 29 prac i przyznała równorzędne nagrody rzeczowe:

  • Burkat Kacper – SP nr 4 w Bielsku-Białej – kl. V
  • Dobija Julia – SP nr 4 w Bielsku-Białej – kl. IV
  • Gadomska Magdalena – SP nr 4 w Bielsku-Białej – kl. IV
  • Ścisłowska Maja – SP nr 22 w Bielsku-Białej – kl. V
  • Olma Agnieszka – SP nr 25 w Bielsku-Białej – kl. VI
  • Duraj Julia – SP nr 27 w Bielsku-Białej – kl. V
  • Jędrzej Amelia – SP nr 27 w Bielsku-Białej – kl. V
  • Walczak Daniel – SP nr 27 w Bielsku-Białej – kl. V
  • Zabdyr Karol – SP nr 27 w Bielsku-Białej – kl. V
  • Nowy Julia – SP nr 32 w Bielsku-Białej – kl. V
  • Błaź Mateusz – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. V
  • Dudek Martyna – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. V
  • Jeż Aleksandra – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. VI
  • Kwaśniak Samanta – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. V
  • Łaś Klaudia – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. IV
  • Niedziela Kacper – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. V
  • Paszek Jan – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. VI
  • Samek Wiktoria – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. VI
  • Sroka Wioleta – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. IV
  • Śliwa Magdalena – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. V
  • Wojciuk Błażej – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. V
  • Wróblewski Marek – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. V
  • Zieleźnik Roksana – SP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach – kl. IV
  • Bukowska Julia – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Czechowicach-Dziedzicach – kl. VI.
  • Gryzełko Emilia – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Czechowicach-Dziedzicach – kl. VI
  • Kulik Natalia – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Czechowicach-Dziedzicach – kl. VI
  • Króliczek Kacper – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 CzechowicachDziedzicach – kl. VI
  • Nizio Blanka – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Czechowicach-Dziedzicach – kl. V
  • Staszek Marta –  Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Czechowicach-Dziedzicach – kl. VI

Kategoria: szkoły gimnazjalne

Komisja w składzie:

mgr Sabina Staniura – wicedyrektor szkoły

mgr Tadeusz Król

mgr Ryszard Kwak

mgr Piotr Kwaśny

wyróżniła spośród 58 prac plastycznych ze szkół gimnazjalnych 12 prac i przyznała równorzędne nagrody rzeczowe:  

  • Betycka Justyna – Dwujęzyczne Gimnazjum im. S. Żeromskiego w Bielsku-Białej, klasa II
  • Byrdy Dominika – Gimnazjum nr 7 w Bielsku-Białej, klasa II
  • Caputa Sylwia – Gimnazjum nr 9 z oddziałami integracyjnymi w Bielsku-Białej, klasa I
  • Ćwiąkała Daniel – Gimnazjum w Ligocie, klasa II
  • Kopka Marcelina – Gimnazjum nr 2 Żywcu, klasa I
  • Kowalczyk Wiktoria – Gimnazjum Publiczne nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach, klasa I
  • Miklusiak Weronika – Gimnazjum nr 2 w Żywcu, klasa III
  • Polak Wiktoria – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bestwinie, klasa I
  • Sarna Aleksandra – Gimnazjum nr 7 w Bielsku-Białej, klasa II
  • Sordyl Alicja – Zespół Szkół w Pietrzykowicach, klasa I
  • Steblik Aleksandra – Gimnazjum nr 3 w Żywcu, klasa III
  • Węcław Gabriela – Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej Art w Czechowicach-Dziedzicach, klasa I

protokol-konkurs-plastyczny-moje-miasto-moja-okolica

<< COFNIJ

Wyszukiwarka

Termo logo