Turniej mikołajkowy

W dniach 6-7 grudnia odbyły się mikołajkowe międzyklasowe rozgrywki w piłkę siatkową. W turnieju wzięło udział 9 drużyn. Rozgrywki prowadzone były w trzech grupach, w których zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Do dalszej zabawy w czwartek przechodzili zwycięzcy grup i najlepsza drużyna z drugiego miejsca.

Rywalizacja odbywała się w bardzo sympatycznej, mikołajkowej atmosferze. Uczniowie wykazali się kulturą kibicowania i dobrą znajomością zasad fair play. Część zawodników i kibiców była przebrana za postacie z bajek. Wszyscy przypomnieliśmy sobie beztroski czas dzieciństwa i radości z małych rzeczy.

Tytuł mistrza obroniła klasa 2b LP, drugie miejsce zajęła klasa 2a LP, trzecie miejsce wywalczyła drużyna z klasy 3 LP, a miejsce czwarte zajęła klasa 1b LP.

Turniej zakończył się wręczeniem „słodkich” nagród, na zwycięską drużynę czekał specjalny „bon” w postaci dodatkowego nieprzygotowania z historii sztuki (bezcenna nagroda!). Poza tym każdy uczestnik za udział w turnieju otrzymał ocenę bardzo dobrą z wychowania fizycznego, zwycięzcy – ocenę celującą.