Udział w Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination

W dniach 11-13 marca 2018 r. uczennice klas 1 LP – Beata Bratkowska, Alina Giza, Patrycja Kupczak, Julia Pękala, Kinga Przeliorz, Laura Pszczółka i Agata Trzcińska – uczestniczyły w Olimpiadzie Kreatywności Destination Imagination. Wydarzenie odbyło się we wrocławskiej Hali Stulecia.

Przygotowania rozpoczęły się w listopadzie. Drużyna wybrała dla siebie nazwę (Wojowniczki Dnia Powszedniego) oraz rodzaj Wyzwania Drużynowego (artystyczne). Zgodnie z założeniami Wyzwania uczennice przygotowały ośmiominutowy musical, zawarty w dwóch aktach. Drużyna, ćwicząc kreatywne myślenie, wykonywała też mniejsze wyzwania, dzięki którym powstało wiele intrygujących konstrukcji.

Na czas olimpiady Wojowniczki zostały skojarzone z tzw. drużyną bliźniaczą. Jedno z wyzwań na olimpiadzie wymagało wspólnego wykonania zadania na czas i kreatywność.

Udział w olimpiadzie był dla nas czasem pełnej mobilizacji i satysfakcji. Możliwość oglądania wystąpień innych drużyn podziałała inspirująco. Atmosfera współpracy i twórczej różnorodności na długo zostanie w naszej pamięci.

Opiekunkami drużyny były panie: Jadwiga Jarosz i Katarzyna Patykiewicz.

napisała: p. Jadwiga Jarosz

(fot. J. Jarosz)

<< COFNIJ

Wyszukiwarka

Termo logo