Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 1 a5 » 1 b5 » 1 c4 » 1 d4 » 2 c4 » 2 d4 » 3 c4 » 3 d4 » 4 c4 » 4 d4 » 4 POSSP » 5 POSSP » 6 POSSP

Plany nauczycieli

» Chudy J. » Cyran B. » Czudek A. » Czurczak B. » Dadak K. » Dmoch N. » Dusinska D. » Filek A. » Fuczik A. » Grela U. » Harężlak M. » Jagiełło H. » Jarczyk M. » Jarosz J. » Kitlińska-Kisiel A. » Kłusek S. » Krężołek P. » Król T. » Kruliczak A. » Kumorek M. » Kwak R. » Kwaśny P. » Lego E. » Legutko S. » Moruś J. » Nawrocka A. » Patykiewicz K. » Pękala A. » Plewa A. » Rakowska S. » Rubinkiewicz A. » Ruman A. » Staniura S. » Stobierska K. » Syc M. » Tarczoń B. » Urbańczyk-Luranc M. » Waloszek A.

Klasa 1 a5 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
1 a5 - Jagiełło H. (203)
historia sztuki
1 a5 - Dusinska D. (203)
projektowanie graficzne
1 ab5 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104)
techniki druku artystycznego
1 ab5 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
2 08:50-09:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 a5 - Jarczyk M. (207)
rysunek i malarstwo
1 a5 - Lego E. (307)
j. angielski
1 a5 - Jagiełło H. (207)
projektowanie graficzne
1 ab5 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
1 ab5 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
3 09:40-10:25 biologia
1 a5 - Syc M. (303)
rysunek i malarstwo
1 a5 - Lego E. (307)
j. angielski
1 a5 - Jagiełło H. (207)
j. polski
1 a5 - Fuczik A. (102)
4 10:35-11:20 fizyka
1 a5 - Grela U. (203)
j. polski
1 a5 - Fuczik A. (209)
rysunek i malarstwo
1 a5 - Lego E. (307)
geografia
1 a5 - Kłusek S. (205)
j. polski
1 a5 - Fuczik A. (102)
5 11:25-12:10 matematyka
1 a5 - Kruliczak A. (209)
j. francuski
1 a5 - Filek A. (209)
j. polski
1 a5 - Fuczik A. (205)
wychowanie fizyczne
1 a5 - Nawrocka A. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 a5 - Nawrocka A. (sg1)
6 12:35-13:20 matematyka
1 a5 - Kruliczak A. (209)
podstawy fotografii i filmu
1 a5 - Chudy J. (301)
chemia
1 a5 - Syc M. (309)
wychowanie fizyczne
1 a5 - Nawrocka A. (sg1)
historia
1 a5 - Legutko S. (209)
7 13:30-14:15 informatyka
1 a5 inf gr.1 - Kruliczak A. (303)
religia
1 a5 rel - Krężołek P. (1)
informatyka
1 a5 inf gr.2 - Kruliczak A. (303)
j. francuski
1 a5 - Filek A. (207)
historia
1 a5 - Legutko S. (209)
8 14:20-15:05 religia
1 a5 rel - Krężołek P. (1)
filozofia
1 a5 - Moruś J. (309)
9 15:10-15:55 zajęcia z wychowawcą
1 a5 - Syc M. (203)
10 16:00-16:45

Klasa 1 b5 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
1 b5 - Jarczyk M. (207)
j. polski
1 b5 - Fuczik A. (207)
rysunek i malarstwo
1 b5 - Dadak K. (307)
techniki druku artystycznego
1 ab5 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
1 ab5 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
2 08:50-09:35 j. angielski
1 b5 - Jagiełło H. (203)
j. polski
1 b5 - Fuczik A. (207)
wychowanie fizyczne
1 b5 - Cyran B. (sg1)
rysunek i malarstwo
1 b5 - Dadak K. (307)
techniki druku artystycznego
1 ab5 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
1 ab5 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
3 09:40-10:25 historia
1 b5 - Legutko S. (309)
geografia
1 b5 - Kłusek S. (207)
wychowanie fizyczne
1 b5 - Cyran B. (sg1)
rysunek i malarstwo
1 b5 - Dadak K. (307)
wychowanie fizyczne
1 b5 - Cyran B. (sg2)
4 10:35-11:20 historia
1 b5 - Legutko S. (309)
matematyka
1 b5 - Kruliczak A. (207)
religia
1 b5 rel - Krężołek P. (1)
j. angielski
1 b5 - Jagiełło H. (309)
biologia
1 b5 - Syc M. (207)
5 11:25-12:10 fizyka
1 b5 - Grela U. (207)
matematyka
1 b5 - Kruliczak A. (207)
filozofia
1 b5 - Moruś J. (206)
j. angielski
1 b5 - Jagiełło H. (309)
historia sztuki
1 b5 - Dusinska D. (203)
6 12:35-13:20 podstawy fotografii i filmu
1 b5 - Chudy J. (301)
j. francuski
1 b5 - Filek A. (206)
j. francuski
1 b5 - Filek A. (206)
religia
1 b5 rel - Krężołek P. (1)
informatyka
1 b5 inf gr.2 - Kruliczak A. (303)
7 13:30-14:15 j. polski
1 b5 - Fuczik A. (309)
zajęcia z wychowawcą
1 b5 - Dusinska D. (207)
chemia
1 b5 - Syc M. (206)
j. polski
1 b5 - Fuczik A. (309)
8 14:20-15:05 informatyka
1 b5 inf gr.1 - Kruliczak A. (303)
9 15:10-15:55 etyka
Etyka gr.2 - Moruś J. (206)
10 16:00-16:45 etyka
Etyka gr.2 - Moruś J. (206)

Klasa 1 c4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
1 c4 - Plewa A. (205)
historia
1 c4 - Rubinkiewicz A. (209)
projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109)
rysunek i malarstwo
1 c4 - Ruman A. (305)
religia
1 c4 rel - Krężołek P. (1)
2 08:50-09:35 j. angielski
1 c4 - Plewa A. (205)
historia
1 c4 - Rubinkiewicz A. (209)
projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
rysunek i malarstwo
1 c4 - Ruman A. (305)
j. polski
1 c4 - Stobierska K. (309)
3 09:40-10:25 wos
1 c4 - Rubinkiewicz A. (209)
j. polski
1 c4 - Stobierska K. (205)
projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
rysunek i malarstwo
1 c4 - Ruman A. (305)
wychowanie fizyczne
1 c4 - Nawrocka A. (sg1)
4 10:35-11:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 c4 - Jarczyk M. (1)
j. polski
1 c4 - Stobierska K. (205)
projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
rysunek i malarstwo
1 c4 - Ruman A. (305)
wychowanie fizyczne
1 c4 - Nawrocka A. (sg1)
5 11:25-12:10 religia
1 c4 rel - Krężołek P. (303)
podstawy fotografii i filmu
1 c4 - Chudy J. (301)
chemia
1 c4 - Syc M. (102)
j. angielski
1 c4 - Plewa A. (303)
podstawy projektowania
1 c4 - Rakowska S. (102)
6 12:35-13:20 historia sztuki
1 c4 - Dusinska D. (203)
biologia
1 c4 - Syc M. (309)
matematyka
1 c4 - Tarczoń B. (102)
podstawy przedsiębiorczości
1 c4 - Pękala A. (203)
zajęcia z wychowawcą
1 c4 - Moruś J. (207)
7 13:30-14:15 historia sztuki
1 c4 - Dusinska D. (203)
j. francuski
1 c4 - Filek A. (309)
matematyka
1 c4 - Tarczoń B. (102)
wychowanie fizyczne
1 c4 - Nawrocka A. (sg1)
geografia
1 c4 - Kłusek S. (207)
8 14:20-15:05 fizyka
1 c4 - Grela U. (209)
informatyka
1 c4 inf gr.1 - Waloszek A. (303)
informatyka
1 c4 inf gr.2 - Waloszek A. (303)
9 15:10-15:55 etyka
Etyka gr.1 - Moruś J. (206)
10 16:00-16:45 etyka
Etyka gr.1 - Moruś J. (206)

Klasa 1 d4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia
1 d4 - Rubinkiewicz A. (209)
geografia
1 d4 - Kłusek S. (303)
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109)
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
j. polski
1 d4 - Stobierska K. (102)
2 08:50-09:35 historia
1 d4 - Rubinkiewicz A. (209)
j. polski
1 d4 - Stobierska K. (309)
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
j. polski
1 d4 - Stobierska K. (102)
informatyka
1 d4 inf gr.2 - Waloszek A. (303)
3 09:40-10:25 zajęcia z wychowawcą
1 d4 - Stobierska K. (1)
podstawy projektowania
1 d4 - Rakowska S. (102)
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
matematyka
1 d4 - Tarczoń B. (102)
j. angielski
1 d4 - Harężlak M. (205)
4 10:35-11:20 podstawy fotografii i filmu
1 d4 - Chudy J. (301)
chemia
1 d4 - Syc M. (206)
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. - Kwaśny P. (110)
matematyka
1 d4 - Tarczoń B. (102)
j. angielski
1 d4 - Harężlak M. (205)
5 11:25-12:10 wychowanie fizyczne
1 d4 - Cyran B. (sg1)
wychowanie fizyczne
1 d4 - Cyran B. (sg1)
historia sztuki
1 d4 - Dusinska D. (203)
podstawy przedsiębiorczości
1 d4 - Pękala A. (209)
rysunek i malarstwo
1 d4 - Lego E. (305)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
1 d4 - Cyran B. (sg1)
religia
1 d4 rel - Krężołek P. (1)
historia sztuki
1 d4 - Dusinska D. (203)
fizyka
1 d4 - Grela U. (209)
rysunek i malarstwo
1 d4 - Lego E. (305)
7 13:30-14:15 edukacja dla bezpieczeństwa
1 d4 - Jarczyk M. (207)
wos
1 d4 - Legutko S. (206)
j. francuski
1 d4 - Filek A. (309)
j. angielski
1 d4 - Harężlak M. (209)
rysunek i malarstwo
1 d4 - Lego E. (305)
8 14:20-15:05 informatyka
1 d4 inf gr.1 - Waloszek A. (303)
biologia
1 d4 - Syc M. (309)
religia
1 d4 rel - Krężołek P. (1)
rysunek i malarstwo
1 d4 - Lego E. (305)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Klasa 2 c4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104)
techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109)
tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
wychowanie fizyczne
2 c4 - Cyran B. (sg1)
projektowanie multimedialne
2 c4 multi gr.2 - Chudy J. (301)
2 08:50-09:35 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
wychowanie fizyczne
2 c4 - Cyran B. (sg1)
rzeźba
2 c4 - Kwak R. (rz.)
podstawy fotografii i filmu
2 c4 foto gr.2 - Chudy J. (301)
3 09:40-10:25 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
wychowanie fizyczne
2 c4 - Cyran B. (sg1)
rzeźba
2 c4 - Kwak R. (rz.)
etyka
Etyka gr.3 - Moruś J. (bibl.)
grafika komputerowa
2 c4 - Czudek A. (303)
4 10:35-11:20 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
historia sztuki
2 c4 - Dusinska D. (203)
rzeźba
2 c4 - Kwak R. (rz.)
religia
2 c4 rel - Krężołek P. (1)
etyka
Etyka gr.3 - Moruś J. (bibl.)
j. francuski
2 c4 - Filek A. (206)
5 11:25-12:10 matematyka
2 c4 - Tarczoń B. (206)
historia sztuki
2 c4 - Dusinska D. (203)
zajęcia z wychowawcą
2 c4 - Legutko S. (301)
j. angielski
2 c4 - Kitlińska-Kisiel A. (207)
podstawy przedsiębiorczości
2 c4 - Legutko S. (206)
6 12:35-13:20 j. polski
2 c4 - Fuczik A. (206)
podstawy projektowania
2 c4 - Lego E. (303)
j. polski
2 c4 - Fuczik A. (207)
rysunek i malarstwo
2 c4 - Lego E. (305)
matematyka
2 c4 - Tarczoń B. (102)
7 13:30-14:15 j. angielski
2 c4 - Kitlińska-Kisiel A. (102)
projektowanie multimedialne
2 c4 multi gr.1 - Chudy J. (301)
j. polski
2 c4 - Fuczik A. (207)
rysunek i malarstwo
2 c4 - Lego E. (305)
matematyka
2 c4 - Tarczoń B. (102)
8 14:20-15:05 j. angielski
2 c4 - Kitlińska-Kisiel A. (102)
podstawy fotografii i filmu
2 c4 foto gr.1 - Chudy J. (301)
rysunek i malarstwo
2 c4 - Lego E. (305)
9 15:10-15:55 religia
2 c4 rel - Krężołek P. (1)
rysunek i malarstwo
2 c4 - Lego E. (305)
10 16:00-16:45

Klasa 2 d4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104)
techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109)
tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
rysunek i malarstwo
2 d4 - Ruman A. (307)
podstawy projektowania
2 d4 - Rakowska S. (303)
j. polski
2 d4 - Stobierska K. (203)
2 08:50-09:35 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
rysunek i malarstwo
2 d4 - Ruman A. (307)
j. angielski
2 d4 - Czurczak B. (203)
historia sztuki
2 d4 - Dusinska D. (203)
3 09:40-10:25 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
rysunek i malarstwo
2 d4 - Ruman A. (307)
j. francuski
2 d4 - Filek A. (206)
podstawy przedsiębiorczości
2 d4 - Legutko S. (rz.)
historia sztuki
2 d4 - Dusinska D. (203)
4 10:35-11:20 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
rysunek i malarstwo
2 d4 - Ruman A. (307)
j. angielski
2 d4 - Czurczak B. (207)
grafika komputerowa
2 d4 - Czudek A. (303)
matematyka
2 d4 - Tarczoń B. (209)
5 11:25-12:10 j. polski
2 d4 - Stobierska K. (102)
zajęcia z wychowawcą
2 d4 - Nawrocka A. (103)
j. angielski
2 d4 - Czurczak B. (207)
rzeźba
2 d4 - Kwak R. (rz.)
matematyka
2 d4 - Tarczoń B. (209)
6 12:35-13:20 j. polski
2 d4 - Stobierska K. (102)
matematyka
2 d4 - Tarczoń B. (207)
religia
2 d4 rel - Krężołek P. (1)
rzeźba
2 d4 - Kwak R. (rz.)
wychowanie fizyczne
2 d4 - Nawrocka A. (sg1)
7 13:30-14:15 projektowanie multimedialne
2 d4 multi gr.1 - Chudy J. (301)
wychowanie fizyczne
2 d4 - Nawrocka A. (sg2)
podstawy fotografii i filmu
2 d4 foto gr.2 - Chudy J. (301)
rzeźba
2 d4 - Kwak R. (rz.)
8 14:20-15:05 podstawy fotografii i filmu
2 d4 foto gr.1 - Chudy J. (301)
wychowanie fizyczne
2 d4 - Nawrocka A. (sg2)
projektowanie multimedialne
2 d4 multi gr.2 - Chudy J. (301)
religia
2 d4 rel - Krężołek P. (1)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Klasa 3 c4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
3 c4 R j.pol - Jarosz J. (102)
projektowanie multimedialne
3 c4 mult gr.2 - Chudy J. (301)
j. polski
3 c4 R j.pol - Jarosz J. (110)
historia i społeczeństwo
3 c4 U his.społ - Legutko S. (207)
matematyka
3 c4 R mat - Kruliczak A. (206)
geografia
3 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
j. angielski
3 c4 R j.ang - Harężlak M. (205)
geografia
3 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
2 08:50-09:35 j. polski
3 c4 R j.pol - Jarosz J. (102)
podstawy fotografii i filmu
3 c4 foto gr.2 - Chudy J. (301)
j. polski
3 c4 R j.pol - Jarosz J. (110)
historia i społeczeństwo
3 c4 U his.społ - Legutko S. (207)
matematyka
3 c4 R mat - Kruliczak A. (206)
geografia
3 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
j. angielski
3 c4 R j.ang - Harężlak M. (205)
geografia
3 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
3 09:40-10:25 matematyka
3 c4 - Kruliczak A. (207)
wychowanie fizyczne
3 c4 - Nawrocka A. (sg2)
historia sztuki
3 c4 - Dusinska D. (203)
j. angielski
3 c4 j. ang. - Kitlińska-Kisiel A. (205)
j. angielski
3 c4 R j.ang - Harężlak M. (103)
rzeźba
3 c4 - Kwak R. (rz.)
4 10:35-11:20 matematyka
3 c4 - Kruliczak A. (207)
wychowanie fizyczne
3 c4 - Nawrocka A. (sg2)
historia sztuki
3 c4 - Dusinska D. (203)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109)
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Waloszek A. (110)
rzeźba
3 c4 - Kwak R. (rz.)
5 11:25-12:10 j. polski
3 c4 - Jarosz J. (309)
rysunek i malarstwo
3 c4 - Dadak K. (307)
j. francuski
3 c4 - Filek A. (307)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
rzeźba
3 c4 - Kwak R. (rz.)
6 12:35-13:20 j. polski
3 c4 - Jarosz J. (309)
rysunek i malarstwo
3 c4 - Dadak K. (307)
j. angielski
3 c4 j. ang. - Kitlińska-Kisiel A. (307)
j. angielski
3 c4 R j.ang - Harężlak M. (103)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
podstawy projektowania
3 c4 - Rakowska S. (309)
7 13:30-14:15 wychowanie fizyczne
3 c4 - Nawrocka A. (sg1)
rysunek i malarstwo
3 c4 - Dadak K. (307)
j. angielski
3 c4 j. ang. - Kitlińska-Kisiel A. (307)
j. angielski
3 c4 R j.ang - Harężlak M. (103)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
j. polski
3 c4 - Jarosz J. (309)
8 14:20-15:05 religia
3 c4 rel - Krężołek P. (1)
rysunek i malarstwo
3 c4 - Dadak K. (307)
zajęcia z wychowawcą
3 c4 - Jarosz J. (207)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104)
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110)
matematyka
3 c4 - Kruliczak A. (209)
9 15:10-15:55 podstawy fotografii i filmu
3 c4 foto gr.1 - Chudy J. (301)
rysunek i malarstwo
3 c4 - Dadak K. (307)
etyka
Etyka gr.2 - Moruś J. (206)
religia
3 c4 rel - Krężołek P. (1)
matematyka
3 c4 R mat - Kruliczak A. (209)
10 16:00-16:45 projektowanie multimedialne
3 c4 mult gr.1 - Chudy J. (301)
przyroda
3 c4 U przyr - Syc M. (205)
etyka
Etyka gr.2 - Moruś J. (206)
j. angielski
3 c4 R j.ang - Harężlak M. (203)

Klasa 3 d4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia i społeczeństwo
3 d4 U his.społ - Legutko S. (206)
wychowanie fizyczne
3 d4 - Cyran B. (sg1)
geografia
3 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
podstawy fotografii i filmu
3 d4 foto gr.2 - Chudy J. (301)
matematyka
3 d4 R mat - Kruliczak A. (206)
geografia
3 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
j. angielski
3 d4 R j.ang - Kitlińska-Kisiel A. (206)
2 08:50-09:35 historia i społeczeństwo
3 d4 U his.społ - Legutko S. (206)
przyroda
3 d4 U przyr gr.1 - Syc M. (307)
historia sztuki
3 d4 - Dusinska D. (203)
j. angielski
3 d4 - Kitlińska-Kisiel A. (209)
geografia
3 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
projektowanie multimedialne
3 d4 multi gr.2 - Chudy J. (301)
matematyka
3 d4 R mat - Kruliczak A. (206)
geografia
3 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
j. angielski
3 d4 R j.ang - Kitlińska-Kisiel A. (206)
3 09:40-10:25 j. polski
3 d4 - Jarosz J. (203)
historia sztuki
3 d4 - Dusinska D. (203)
j. angielski
3 d4 - Kitlińska-Kisiel A. (209)
religia
3 d4 rel - Krężołek P. (1)
przyroda
3 d4 U przyr gr.2 - Syc M. (309)
j. angielski
3 d4 - Kitlińska-Kisiel A. (207)
4 10:35-11:20 rysunek i malarstwo
3 d4 - Lego E. (307)
j. polski
3 d4 - Jarosz J. (309)
j. francuski
3 d4 - Filek A. (209)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109)
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Waloszek A. (110)
wychowanie fizyczne
3 d4 - Cyran B. (sg2)
5 11:25-12:10 rysunek i malarstwo
3 d4 - Lego E. (307)
j. polski
3 d4 - Jarosz J. (309)
matematyka
3 d4 - Kruliczak A. (209)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
wychowanie fizyczne
3 d4 - Cyran B. (sg2)
6 12:35-13:20 rysunek i malarstwo
3 d4 - Lego E. (307)
matematyka
3 d4 - Kruliczak A. (102)
matematyka
3 d4 - Kruliczak A. (209)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
rzeźba
3 d4 - Kwak R. (rz.)
7 13:30-14:15 rysunek i malarstwo
3 d4 - Lego E. (307)
podstawy projektowania
3 d4 - Lego E. (209)
religia
3 d4 rel - Krężołek P. (1)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
rzeźba
3 d4 - Kwak R. (rz.)
8 14:20-15:05 rysunek i malarstwo
3 d4 - Lego E. (307)
j. polski
3 d4 R j.pol - Jarosz J. (209)
zajęcia z wychowawcą
3 d4 - Kitlińska-Kisiel A. (209)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104)
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110)
rzeźba
3 d4 - Kwak R. (rz.)
9 15:10-15:55 j. angielski
3 d4 R j.ang - Kitlińska-Kisiel A. (207)
j. polski
3 d4 R j.pol - Jarosz J. (209)
podstawy fotografii i filmu
3 d4 foto gr.1 - Chudy J. (301)
j. polski
3 d4 R j.pol - Jarosz J. (209)
matematyka
3 d4 R mat - Kruliczak A. (209)
10 16:00-16:45 projektowanie multimedialne
3 d4 multi gr.1 - Chudy J. (301)
j. polski
3 d4 R j.pol - Jarosz J. (209)

Klasa 4 c4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
4 c4 R inf - Kłusek S. (303)
j. polski
4 c4 R j.pol - Fuczik A. (309)
j. angielski
4 c4 P j.ang - Plewa A. (205)
j. angielski
4 c4 R j.ang - Kitlińska-Kisiel A. (109)
informatyka
4 c4 R inf - Kłusek S. (303)
j. polski
4 c4 R j.pol - Fuczik A. (209)
chemia
4 c4 R chem - Syc M. (205)
geografia
4 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
chemia
4 c4 R chem - Syc M. (207)
geografia
4 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
2 08:50-09:35 informatyka
4 c4 R inf - Kłusek S. (303)
j. polski
4 c4 R j.pol - Fuczik A. (309)
j. angielski
4 c4 P j.ang - Plewa A. (205)
j. angielski
4 c4 R j.ang - Kitlińska-Kisiel A. (109)
historia sztuki
4 c4 - Dusinska D. (203)
chemia
4 c4 R chem - Syc M. (205)
geografia
4 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
chemia
4 c4 R chem - Syc M. (207)
geografia
4 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
3 09:40-10:25 j. polski
4 c4 - Fuczik A. (102)
j. polski
4 c4 - Fuczik A. (309)
rysunek i malarstwo
4 c4 - Ruman A. (305)
historia sztuki
4 c4 - Dusinska D. (203)
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109)
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
4 10:35-11:20 j. polski
4 c4 - Fuczik A. (102)
matematyka
4 c4 - Tarczoń B. (102)
rysunek i malarstwo
4 c4 - Ruman A. (305)
j. angielski
4 c4 P j.ang - Plewa A. (206)
j. angielski
4 c4 R j.ang - Kitlińska-Kisiel A. (307)
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
5 11:25-12:10 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110)
matematyka
4 c4 - Tarczoń B. (102)
rysunek i malarstwo
4 c4 - Ruman A. (305)
wychowanie fizyczne
4 c4 - Cyran B. (sg2)
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
6 12:35-13:20 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
wychowanie fizyczne
4 c4 - Cyran B. (sg1)
rysunek i malarstwo
4 c4 - Ruman A. (305)
projektowanie multimedialne
4 c4 - Chudy J. (301)
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
7 13:30-14:15 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Waloszek A. (110)
wychowanie fizyczne
4 c4 - Cyran B. (sg1)
rysunek i malarstwo
4 c4 - Ruman A. (305)
matematyka
4 c4 - Tarczoń B. (102)
podstawy projektowania
4 cd podst. proj. gr.tk.art. - Rakowska S. (301)
podstawy projektowania
4 cd4 podst. proj. gr.proj.gr. - Dmoch N. (104)
podstawy projektowania
4 cd4 podst. proj. gr.tech.dr.graf. - Czudek A. (303)
8 14:20-15:05 historia sztuki
4 c4 - Dusinska D. (203)
j. angielski
4 c4 R j.ang - Kitlińska-Kisiel A. (206)
matematyka
4 c4 R mat - Tarczoń B. (102)
rysunek i malarstwo
4 c4 - Ruman A. (305)
matematyka
4 c4 - Tarczoń B. (102)
zajęcia z wychowawcą
4 c4 - Tarczoń B. (102)
9 15:10-15:55 historia i społeczeństwo
4 c4 U his.społ - Legutko S. (309)
j. angielski
4 c4 R j.ang - Kitlińska-Kisiel A. (206)
matematyka
4 c4 R mat - Tarczoń B. (102)
podstawy prezentacji
4 c4 U podst.prez - Urbańczyk-Luranc M. (104)
j. angielski
4 c4 R j.ang - Kitlińska-Kisiel A. (102)
matematyka
4 c4 R mat - Tarczoń B. (102)
10 16:00-16:45 historia i społeczeństwo
4 c4 U his.społ - Legutko S. (309)
religia
4 c4 rel - Krężołek P. (1)
j. polski
4 c4 R j.pol - Fuczik A. (102)

Klasa 4 d4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
4 d4 R inf - Kłusek S. (303)
j. polski
4 d4 R j.pol - Fuczik A. (309)
rysunek i malarstwo
4 d4 - Król T. (305)
informatyka
4 d4 R inf - Kłusek S. (303)
j. polski
4 d4 R j.pol - Fuczik A. (209)
geografia
4 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
chemia
4 d4 R chem - Syc M. (205)
geografia
4 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
chemia
4 d4 R chem - Syc M. (207)
2 08:50-09:35 informatyka
4 d4 R inf - Kłusek S. (303)
j. polski
4 d4 R j.pol - Fuczik A. (309)
rysunek i malarstwo
4 d4 - Król T. (305)
j. polski
4 d4 - Fuczik A. (309)
geografia
4 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
chemia
4 d4 R chem - Syc M. (205)
geografia
4 cd4 R geo - Kłusek S. (209)
chemia
4 d4 R chem - Syc M. (207)
3 09:40-10:25 matematyka
4 d4 - Tarczoń B. (206)
rysunek i malarstwo
4 d4 - Król T. (305)
j. polski
4 d4 - Fuczik A. (309)
j. polski
4 d4 - Fuczik A. (209)
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109)
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
4 10:35-11:20 matematyka
4 d4 - Tarczoń B. (206)
rysunek i malarstwo
4 d4 - Król T. (305)
j. angielski
4 d4 P j.ang. - Kitlińska-Kisiel A. (309)
j. angielski
4 d4 R j.ang - Harężlak M. (206)
historia sztuki
4 d4 - Dusinska D. (203)
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
5 11:25-12:10 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110)
rysunek i malarstwo
4 d4 - Król T. (305)
j. angielski
4 d4 P j.ang. - Kitlińska-Kisiel A. (309)
j. angielski
4 d4 R j.ang - Harężlak M. (103)
historia sztuki
4 d4 - Dusinska D. (203)
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
6 12:35-13:20 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
rysunek i malarstwo
4 d4 - Król T. (305)
wychowanie fizyczne
4 d4 - Nawrocka A. (sg1)
matematyka
4 d4 - Tarczoń B. (102)
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
7 13:30-14:15 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. - Staniura S. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. - Król T. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. - Waloszek A. (110)
matematyka
4 d4 - Tarczoń B. (102)
wychowanie fizyczne
4 d4 - Nawrocka A. (sg1)
projektowanie multimedialne
4 d4 - Chudy J. (301)
podstawy projektowania
4 cd podst. proj. gr.tk.art. - Rakowska S. (301)
podstawy projektowania
4 cd4 podst. proj. gr.proj.gr. - Dmoch N. (104)
podstawy projektowania
4 cd4 podst. proj. gr.tech.dr.graf. - Czudek A. (303)
8 14:20-15:05 zajęcia z wychowawcą
4 d4 - Filek A. (309)
j. angielski
4 d4 R j.ang - Harężlak M. (205)
matematyka
4 d4 R mat - Tarczoń B. (102)
historia i społeczeństwo
4 d4 U his.społ - Legutko S. (309)
przyroda
4 d4 U przyr - Syc M. (307)
j. angielski
4 d4 P j.ang. - Kitlińska-Kisiel A. (203)
j. angielski
4 d4 R j.ang - Harężlak M. (209)
historia sztuki
4 d4 - Dusinska D. (203)
9 15:10-15:55 wychowanie fizyczne
4 d4 - Nawrocka A. (sg1)
j. angielski
4 d4 R j.ang - Harężlak M. (205)
matematyka
4 d4 R mat - Tarczoń B. (102)
historia i społeczeństwo
4 d4 U his.społ - Legutko S. (309)
przyroda
4 d4 U przyr - Syc M. (307)
j. angielski
4 d4 R j.ang - Harężlak M. (209)
matematyka
4 d4 R mat - Tarczoń B. (102)
10 16:00-16:45 religia
4 d4 rel - Krężołek P. (1)
podstawy prezentacji
4 d4 U podst.prez - Urbańczyk-Luranc M. (104)
j. polski
4 d4 R j.pol - Fuczik A. (102)

Klasa 4 POSSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 rzeźba
4 POSSP - Kwak R. (rz.)
wychowanie fizyczne
4 POSSP - Nawrocka A. (sg2)
projektowanie graficzne
4 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
tkanina artystyczna
4 POSSP tk.art. - Kwaśny P. (110)
rysunek i malarstwo
4 POSSP - Ruman A. (305)
2 08:50-09:35 rzeźba
4 POSSP - Kwak R. (rz.)
matematyka
4 POSSP - Kruliczak A. (102)
wychowanie fizyczne
4 POSSP - Nawrocka A. (sg2)
projektowanie graficzne
4 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
tkanina artystyczna
4 POSSP tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
rysunek i malarstwo
4 POSSP - Ruman A. (305)
3 09:40-10:25 rzeźba
4 POSSP - Kwak R. (rz.)
matematyka
4 POSSP - Kruliczak A. (206)
biologia
4 POSSP - Syc M. (205)
projektowanie graficzne
4 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
tkanina artystyczna
4 POSSP tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
rysunek i malarstwo
4 POSSP - Ruman A. (305)
4 10:35-11:20 j. angielski
4 POSSP - Harężlak M. (205)
podstawy projektowania
4 POSSP - Rakowska S. (303)
matematyka
4 POSSP - Kruliczak A. (205)
podstawy fotografii i filmu
4 POSSP - Chudy J. (301)
rysunek i malarstwo
4 POSSP - Ruman A. (305)
5 11:25-12:10 j. angielski
4 POSSP - Harężlak M. (205)
j. polski
4 POSSP - Fuczik A. (205)
grafika komputerowa
4 POSSP - Czudek A. (303)
projektowanie multimedialne
4 POSSP - Chudy J. (301)
j. polski
4 POSSP - Fuczik A. (205)
6 12:35-13:20 fizyka
4 POSSP - Grela U. (205)
j. polski
4 POSSP - Fuczik A. (205)
historia
4 POSSP - Legutko S. (205)
j. francuski
4 POSSP - Filek A. (309)
historia sztuki
4 POSSP - Dusinska D. (203)
7 13:30-14:15 j. francuski
4 POSSP - Filek A. (205)
chemia
4 POSSP - Syc M. (205)
historia
4 POSSP - Legutko S. (205)
podstawy przedsiębiorczości
4 POSSP - Pękala A. (203)
historia sztuki
4 POSSP - Dusinska D. (203)
8 14:20-15:05 edukacja dla bezpieczeństwa
4 POSSP - Jarczyk M. (207)
geografia
4 POSSP - Kłusek S. (303)
j. angielski
4 POSSP - Harężlak M. (205)
zajęcia z wychowawcą
4 POSSP - Fuczik A. (207)
wychowanie fizyczne
4 POSSP - Nawrocka A. (sg1)
9 15:10-15:55 informatyka
4 POSSP P inf - Waloszek A. (303)
religia
4 POSSP rel - Krężołek P. (1)
religia
4 POSSP rel - Krężołek P. (1)
wos
4 POSSP - Legutko S. (203)
10 16:00-16:45

Klasa 5 POSSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia i społeczeństwo
5 POSSP U his.społ - Legutko S. (206)
zajęcia z wychowawcą
5 POSSP - Kruliczak A. (203)
j. angielski
5 POSSP R j.ang - Czurczak B. (102)
geografia
5 POSSP R geo - Kłusek S. (209)
j. polski
5 POSSP R j. pol. - Jarosz J. (103)
geografia
5 POSSP R geo - Kłusek S. (209)
j. polski
5 POSSP R j. pol. - Jarosz J. (102)
2 08:50-09:35 historia i społeczeństwo
5 POSSP U his.społ - Legutko S. (206)
podstawy projektowania
5 POSSP - Rakowska S. (303)
j. angielski
5 POSSP R j.ang - Czurczak B. (102)
geografia
5 POSSP R geo - Kłusek S. (209)
j. polski
5 POSSP R j. pol. - Jarosz J. (103)
geografia
5 POSSP R geo - Kłusek S. (209)
j. polski
5 POSSP R j. pol. - Jarosz J. (102)
3 09:40-10:25 projektowanie multimedialne
5 POSSP - Chudy J. (301)
j. polski
5 POSSP - Jarosz J. (209)
wychowanie fizyczne
5 POSSP - Nawrocka A. (sg2)
j. angielski
5 POSSP P j.ang. - Kitlińska-Kisiel A. (205)
j. angielski
5 POSSP R j.ang - Czurczak B. (301)
podstawy fotografii i filmu
5 POSSP - Chudy J. (301)
4 10:35-11:20 j. polski
5 POSSP - Jarosz J. (209)
religia
5 POSSP rel - Krężołek P. (1)
wychowanie fizyczne
5 POSSP - Nawrocka A. (sg2)
matematyka
5 POSSP - Kruliczak A. (207)
j. polski
5 POSSP - Jarosz J. (309)
5 11:25-12:10 rzeźba
5 POSSP - Kwak R. (rz.)
podstawy przedsiębiorczości
5 POSSP - Legutko S. (303)
religia
5 POSSP rel - Krężołek P. (1)
j. francuski
5 POSSP - Filek A. (102)
j. polski
5 POSSP - Jarosz J. (309)
6 12:35-13:20 rzeźba
5 POSSP - Kwak R. (rz.)
ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. - Kwak R. (rz.)
projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
j. angielski
5 POSSP P j.ang. - Kitlińska-Kisiel A. (307)
j. angielski
5 POSSP R j.ang - Czurczak B. (bibl.)
rysunek i malarstwo
5 POSSP - Dadak K. (307)
j. francuski
5 POSSP - Filek A. (206)
7 13:30-14:15 rzeźba
5 POSSP - Kwak R. (rz.)
ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. - Kwak R. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
j. angielski
5 POSSP P j.ang. - Kitlińska-Kisiel A. (307)
j. angielski
5 POSSP R j.ang - Czurczak B. (bibl.)
rysunek i malarstwo
5 POSSP - Dadak K. (307)
wychowanie fizyczne
5 POSSP - Nawrocka A. (sg1)
8 14:20-15:05 matematyka
5 POSSP - Kruliczak A. (205)
ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. - Kwak R. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
historia sztuki
5 POSSP - Dusinska D. (203)
rysunek i malarstwo
5 POSSP - Dadak K. (307)
podstawy przedsiębiorczości
5 POSSP - Legutko S. (206)
9 15:10-15:55 matematyka
5 POSSP - Kruliczak A. (205)
ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. - Dmoch N. (rz.)
projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104)
historia sztuki
5 POSSP - Dusinska D. (203)
rysunek i malarstwo
5 POSSP - Dadak K. (307)
j. angielski
5 POSSP R j.ang - Czurczak B. (206)
10 16:00-16:45 przyroda
5 POSSP U przyr - Syc M. (205)

Klasa 6 POSSP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
6 POSSP R inf - Kłusek S. (303)
j. angielski
6 POSSP P j. ang. - Plewa A. (205)
j. angielski
6 POSSP R j.ang - Harężlak M. (206)
informatyka
6 POSSP R inf - Kłusek S. (303)
przyroda
6 POSSP U przyr - Syc M. (205)
chemia
6 POSSP R. chem - Syc M. (205)
geografia
6 POSSP R geo - Kłusek S. (209)
historia i społeczeństwo
6 POSSP U his.społ - Legutko S. (309)
chemia
6 POSSP R. chem - Syc M. (207)
geografia
6 POSSP R geo - Kłusek S. (209)
2 08:50-09:35 informatyka
6 POSSP R inf - Kłusek S. (303)
j. angielski
6 POSSP P j. ang. - Plewa A. (205)
j. angielski
6 POSSP R j.ang - Harężlak M. (206)
przyroda
6 POSSP U przyr - Syc M. (205)
chemia
6 POSSP R. chem - Syc M. (205)
geografia
6 POSSP R geo - Kłusek S. (209)
historia i społeczeństwo
6 POSSP U his.społ - Legutko S. (309)
chemia
6 POSSP R. chem - Syc M. (207)
geografia
6 POSSP R geo - Kłusek S. (209)
3 09:40-10:25 j. angielski
6 POSSP R j.ang - Harężlak M. (205)
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. - Kwak R. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
matematyka
6 POSSP - Tarczoń B. (102)
j. francuski
6 POSSP - Filek A. (303)
matematyka
6 POSSP - Tarczoń B. (309)
4 10:35-11:20 religia
6 POSSP rel - Krężołek P. (303)
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. - Kwak R. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
matematyka
6 POSSP - Tarczoń B. (102)
j. angielski
6 POSSP P j. ang. - Plewa A. (206)
j. angielski
6 POSSP R j.ang - Harężlak M. (209)
historia sztuki
6 POSSP - Dusinska D. (203)
5 11:25-12:10 historia sztuki
6 POSSP - Dusinska D. (203)
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. - Kwak R. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. - Dmoch N. (rz.)
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104)
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. - Waloszek A. (110)
matematyka
6 POSSP - Tarczoń B. (205)
j. francuski
6 POSSP - Filek A. (207)
6 12:35-13:20 rysunek i malarstwo
6 POSSP - Ruman A. (305)
historia sztuki
6 POSSP - Dusinska D. (203)
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. - Kwak R. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
j. polski
6 POSSP - Fuczik A. (205)
j. polski
6 POSSP - Fuczik A. (205)
7 13:30-14:15 rysunek i malarstwo
6 POSSP - Ruman A. (305)
j. polski
6 POSSP - Fuczik A. (203)
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. - Kwak R. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. - Urbańczyk-Luranc M. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. - Kwaśny P. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
zajęcia z wychowawcą
6 POSSP - Cyran B. (206)
j. polski
6 POSSP - Fuczik A. (205)
8 14:20-15:05 rysunek i malarstwo
6 POSSP - Ruman A. (305)
j. polski
6 POSSP - Fuczik A. (203)
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. - Kwak R. (rz.)
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. - Czudek A. (104)
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. - Kwaśny P. (110)
projektowanie multimedialne
6 POSSP - Chudy J. (301)
podstawy projektowania
6 POSSP podst.proj gr.1 - Czudek A. (301)
podstawy projektowania
6 POSSP podst.proj gr.2 - Rakowska S. (104)
9 15:10-15:55 rysunek i malarstwo
6 POSSP - Ruman A. (305)
wychowanie fizyczne
6 POSSP - Cyran B. (sg1)
j. angielski
6 POSSP R j.ang - Harężlak M. (207)
wychowanie fizyczne
6 POSSP - Cyran B. (sg1)
10 16:00-16:45 rysunek i malarstwo
6 POSSP - Ruman A. (305)
j. angielski
6 POSSP R j.ang - Harężlak M. (209)
podstawy prezentacji
6 POSSP U podst.prez. - Urbańczyk-Luranc M. (104)
wychowanie fizyczne
6 POSSP - Cyran B. (sg1)

Nauczyciel Chudy Joanna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 projektowanie multimedialne
3 c4 mult gr.2 (301)
podstawy fotografii i filmu
3 d4 foto gr.2 (301)
projektowanie multimedialne
2 c4 multi gr.2 (301)
2 08:50-09:35 podstawy fotografii i filmu
3 c4 foto gr.2 (301)
projektowanie multimedialne
3 d4 multi gr.2 (301)
podstawy fotografii i filmu
2 c4 foto gr.2 (301)
3 09:40-10:25 projektowanie multimedialne
5 POSSP (301)
podstawy fotografii i filmu
5 POSSP (301)
4 10:35-11:20 podstawy fotografii i filmu
1 d4 (301)
podstawy fotografii i filmu
4 POSSP (301)
5 11:25-12:10 podstawy fotografii i filmu
1 c4 (301)
projektowanie multimedialne
4 POSSP (301)
6 12:35-13:20 podstawy fotografii i filmu
1 b5 (301)
podstawy fotografii i filmu
1 a5 (301)
projektowanie multimedialne
4 c4 (301)
7 13:30-14:15 projektowanie multimedialne
2 d4 multi gr.1 (301)
projektowanie multimedialne
2 c4 multi gr.1 (301)
podstawy fotografii i filmu
2 d4 foto gr.2 (301)
projektowanie multimedialne
4 d4 (301)
8 14:20-15:05 podstawy fotografii i filmu
2 d4 foto gr.1 (301)
podstawy fotografii i filmu
2 c4 foto gr.1 (301)
projektowanie multimedialne
2 d4 multi gr.2 (301)
projektowanie multimedialne
6 POSSP (301)
9 15:10-15:55 podstawy fotografii i filmu
3 c4 foto gr.1 (301)
podstawy fotografii i filmu
3 d4 foto gr.1 (301)
10 16:00-16:45 projektowanie multimedialne
3 c4 mult gr.1 (301)
projektowanie multimedialne
3 d4 multi gr.1 (301)

Nauczyciel Cyran Barbara - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
3 d4 (sg1)
wychowanie fizyczne
2 c4 (sg1)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
2 c4 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 b5 (sg1)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
2 c4 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 b5 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 b5 (sg2)
4 10:35-11:20 wychowanie fizyczne
3 d4 (sg2)
5 11:25-12:10 wychowanie fizyczne
1 d4 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 d4 (sg1)
wychowanie fizyczne
4 c4 (sg2)
wychowanie fizyczne
3 d4 (sg2)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
1 d4 (sg1)
wychowanie fizyczne
4 c4 (sg1)
7 13:30-14:15 wychowanie fizyczne
4 c4 (sg1)
zajęcia z wychowawcą
6 POSSP (206)
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55 wychowanie fizyczne
6 POSSP (sg1)
wychowanie fizyczne
6 POSSP (sg1)
10 16:00-16:45 wychowanie fizyczne
6 POSSP (sg1)

Nauczyciel Czudek Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 techniki druku artystycznego
1 ab5 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
2 08:50-09:35 techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
1 ab5 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
3 09:40-10:25 techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
grafika komputerowa
2 c4 (303)
4 10:35-11:20 techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
grafika komputerowa
2 d4 (303)
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
5 11:25-12:10 techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
grafika komputerowa
4 POSSP (303)
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
6 12:35-13:20 techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
7 13:30-14:15 techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
podstawy projektowania
4 cd4 podst. proj. gr.tech.dr.graf. (303)
8 14:20-15:05 projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104)
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
podstawy projektowania
6 POSSP podst.proj gr.1 (301)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Czurczak Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
5 POSSP R j.ang (102)
2 08:50-09:35 j. angielski
5 POSSP R j.ang (102)
j. angielski
2 d4 (203)
3 09:40-10:25 j. angielski
5 POSSP R j.ang (301)
4 10:35-11:20 j. angielski
2 d4 (207)
5 11:25-12:10 j. angielski
2 d4 (207)
6 12:35-13:20 j. angielski
5 POSSP R j.ang (bibl.)
7 13:30-14:15 j. angielski
5 POSSP R j.ang (bibl.)
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55 j. angielski
5 POSSP R j.ang (206)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Dadak Krzysztof - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 rysunek i malarstwo
1 b5 (307)
2 08:50-09:35 rysunek i malarstwo
1 b5 (307)
3 09:40-10:25 rysunek i malarstwo
1 b5 (307)
4 10:35-11:20
5 11:25-12:10 rysunek i malarstwo
3 c4 (307)
6 12:35-13:20 rysunek i malarstwo
3 c4 (307)
rysunek i malarstwo
5 POSSP (307)
7 13:30-14:15 rysunek i malarstwo
3 c4 (307)
rysunek i malarstwo
5 POSSP (307)
8 14:20-15:05 rysunek i malarstwo
3 c4 (307)
rysunek i malarstwo
5 POSSP (307)
9 15:10-15:55 rysunek i malarstwo
3 c4 (307)
rysunek i malarstwo
5 POSSP (307)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Dmoch Natalia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
2 08:50-09:35 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
1 ab5 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
3 09:40-10:25 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
4 10:35-11:20 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
5 11:25-12:10 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
6 12:35-13:20 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
7 13:30-14:15 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
podstawy projektowania
4 cd4 podst. proj. gr.proj.gr. (104)
8 14:20-15:05 ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
9 15:10-15:55 ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. (rz.)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Dusinska Dorota - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia sztuki
1 a5 (203)
2 08:50-09:35 historia sztuki
3 d4 (203)
historia sztuki
4 c4 (203)
historia sztuki
2 d4 (203)
3 09:40-10:25 historia sztuki
3 d4 (203)
historia sztuki
3 c4 (203)
historia sztuki
4 c4 (203)
historia sztuki
2 d4 (203)
4 10:35-11:20 historia sztuki
2 c4 (203)
historia sztuki
3 c4 (203)
historia sztuki
4 d4 (203)
historia sztuki
6 POSSP (203)
5 11:25-12:10 historia sztuki
6 POSSP (203)
historia sztuki
2 c4 (203)
historia sztuki
1 d4 (203)
historia sztuki
4 d4 (203)
historia sztuki
1 b5 (203)
6 12:35-13:20 historia sztuki
1 c4 (203)
historia sztuki
6 POSSP (203)
historia sztuki
1 d4 (203)
historia sztuki
4 POSSP (203)
7 13:30-14:15 historia sztuki
1 c4 (203)
zajęcia z wychowawcą
1 b5 (207)
historia sztuki
4 POSSP (203)
8 14:20-15:05 historia sztuki
4 c4 (203)
historia sztuki
5 POSSP (203)
historia sztuki
4 d4 (203)
9 15:10-15:55 historia sztuki
5 POSSP (203)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Filek Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25 j. francuski
2 d4 (206)
j. francuski
6 POSSP (303)
4 10:35-11:20 j. francuski
3 d4 (209)
j. francuski
2 c4 (206)
5 11:25-12:10 j. francuski
1 a5 (209)
j. francuski
3 c4 (307)
j. francuski
5 POSSP (102)
j. francuski
6 POSSP (207)
6 12:35-13:20 j. francuski
1 b5 (206)
j. francuski
1 b5 (206)
j. francuski
4 POSSP (309)
j. francuski
5 POSSP (206)
7 13:30-14:15 j. francuski
4 POSSP (205)
j. francuski
1 c4 (309)
j. francuski
1 d4 (309)
j. francuski
1 a5 (207)
8 14:20-15:05 zajęcia z wychowawcą
4 d4 (309)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Fuczik Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
4 c4 R j.pol (309)
j. polski
4 d4 R j.pol (309)
j. polski
1 b5 (207)
j. polski
4 c4 R j.pol (209)
j. polski
4 d4 R j.pol (209)
2 08:50-09:35 j. polski
4 c4 R j.pol (309)
j. polski
4 d4 R j.pol (309)
j. polski
1 b5 (207)
j. polski
4 d4 (309)
3 09:40-10:25 j. polski
4 c4 (102)
j. polski
4 c4 (309)
j. polski
4 d4 (309)
j. polski
4 d4 (209)
j. polski
1 a5 (102)
4 10:35-11:20 j. polski
4 c4 (102)
j. polski
1 a5 (209)
j. polski
1 a5 (102)
5 11:25-12:10 j. polski
4 POSSP (205)
j. polski
1 a5 (205)
j. polski
4 POSSP (205)
6 12:35-13:20 j. polski
2 c4 (206)
j. polski
4 POSSP (205)
j. polski
2 c4 (207)
j. polski
6 POSSP (205)
j. polski
6 POSSP (205)
7 13:30-14:15 j. polski
1 b5 (309)
j. polski
6 POSSP (203)
j. polski
2 c4 (207)
j. polski
1 b5 (309)
j. polski
6 POSSP (205)
8 14:20-15:05 j. polski
6 POSSP (203)
zajęcia z wychowawcą
4 POSSP (207)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45 j. polski
4 c4 R j.pol (102)
j. polski
4 d4 R j.pol (102)

Nauczyciel Grela Urszula - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:35-11:20 fizyka
1 a5 (203)
5 11:25-12:10 fizyka
1 b5 (207)
6 12:35-13:20 fizyka
4 POSSP (205)
fizyka
1 d4 (209)
7 13:30-14:15
8 14:20-15:05 fizyka
1 c4 (209)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Harężlak Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
6 POSSP R j.ang (206)
j. angielski
3 c4 R j.ang (205)
2 08:50-09:35 j. angielski
6 POSSP R j.ang (206)
j. angielski
3 c4 R j.ang (205)
3 09:40-10:25 j. angielski
6 POSSP R j.ang (205)
j. angielski
3 c4 R j.ang (103)
j. angielski
1 d4 (205)
4 10:35-11:20 j. angielski
4 POSSP (205)
j. angielski
4 d4 R j.ang (206)
j. angielski
6 POSSP R j.ang (209)
j. angielski
1 d4 (205)
5 11:25-12:10 j. angielski
4 POSSP (205)
j. angielski
4 d4 R j.ang (103)
6 12:35-13:20 j. angielski
3 c4 R j.ang (103)
7 13:30-14:15 j. angielski
3 c4 R j.ang (103)
j. angielski
1 d4 (209)
8 14:20-15:05 j. angielski
4 d4 R j.ang (205)
j. angielski
4 POSSP (205)
j. angielski
4 d4 R j.ang (209)
9 15:10-15:55 j. angielski
4 d4 R j.ang (205)
j. angielski
6 POSSP R j.ang (207)
j. angielski
4 d4 R j.ang (209)
10 16:00-16:45 j. angielski
6 POSSP R j.ang (209)
j. angielski
3 c4 R j.ang (203)

Nauczyciel Jagiełło Halina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
1 a5 (203)
2 08:50-09:35 j. angielski
1 b5 (203)
j. angielski
1 a5 (207)
3 09:40-10:25 j. angielski
1 a5 (207)
4 10:35-11:20 j. angielski
1 b5 (309)
5 11:25-12:10 j. angielski
1 b5 (309)
6 12:35-13:20
7 13:30-14:15
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Jarczyk Marian - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 edukacja dla bezpieczeństwa
1 b5 (207)
2 08:50-09:35 edukacja dla bezpieczeństwa
1 a5 (207)
3 09:40-10:25
4 10:35-11:20 edukacja dla bezpieczeństwa
1 c4 (1)
5 11:25-12:10
6 12:35-13:20
7 13:30-14:15 edukacja dla bezpieczeństwa
1 d4 (207)
8 14:20-15:05 edukacja dla bezpieczeństwa
4 POSSP (207)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Jarosz Jadwiga - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
3 c4 R j.pol (102)
j. polski
3 c4 R j.pol (110)
j. polski
5 POSSP R j. pol. (103)
j. polski
5 POSSP R j. pol. (102)
2 08:50-09:35 j. polski
3 c4 R j.pol (102)
j. polski
3 c4 R j.pol (110)
j. polski
5 POSSP R j. pol. (103)
j. polski
5 POSSP R j. pol. (102)
3 09:40-10:25 j. polski
3 d4 (203)
j. polski
5 POSSP (209)
4 10:35-11:20 j. polski
5 POSSP (209)
j. polski
3 d4 (309)
j. polski
5 POSSP (309)
5 11:25-12:10 j. polski
3 c4 (309)
j. polski
3 d4 (309)
j. polski
5 POSSP (309)
6 12:35-13:20 j. polski
3 c4 (309)
7 13:30-14:15 j. polski
3 c4 (309)
8 14:20-15:05 j. polski
3 d4 R j.pol (209)
zajęcia z wychowawcą
3 c4 (207)
9 15:10-15:55 j. polski
3 d4 R j.pol (209)
j. polski
3 d4 R j.pol (209)
10 16:00-16:45 j. polski
3 d4 R j.pol (209)

Nauczyciel Kitlińska-Kisiel Agnieszka - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
4 c4 R j.ang (109)
j. angielski
3 d4 R j.ang (206)
2 08:50-09:35 j. angielski
4 c4 R j.ang (109)
j. angielski
3 d4 (209)
j. angielski
3 d4 R j.ang (206)
3 09:40-10:25 j. angielski
3 d4 (209)
j. angielski
3 c4 j. ang. (205)
j. angielski
5 POSSP P j.ang. (205)
j. angielski
3 d4 (207)
4 10:35-11:20 j. angielski
4 d4 P j.ang. (309)
j. angielski
4 c4 R j.ang (307)
5 11:25-12:10 j. angielski
4 d4 P j.ang. (309)
j. angielski
2 c4 (207)
6 12:35-13:20 j. angielski
3 c4 j. ang. (307)
j. angielski
5 POSSP P j.ang. (307)
7 13:30-14:15 j. angielski
2 c4 (102)
j. angielski
3 c4 j. ang. (307)
j. angielski
5 POSSP P j.ang. (307)
8 14:20-15:05 j. angielski
2 c4 (102)
j. angielski
4 c4 R j.ang (206)
zajęcia z wychowawcą
3 d4 (209)
j. angielski
4 d4 P j.ang. (203)
9 15:10-15:55 j. angielski
3 d4 R j.ang (207)
j. angielski
4 c4 R j.ang (206)
j. angielski
4 c4 R j.ang (102)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Kłusek Szymon - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
4 c4 R inf (303)
informatyka
4 d4 R inf (303)
informatyka
6 POSSP R inf (303)
geografia
1 d4 (303)
informatyka
4 c4 R inf (303)
informatyka
4 d4 R inf (303)
informatyka
6 POSSP R inf (303)
geografia
3 cd4 R geo (209)
geografia
4 cd4 R geo (209)
geografia
5 POSSP R geo (209)
geografia
6 POSSP R geo (209)
geografia
3 cd4 R geo (209)
geografia
4 cd4 R geo (209)
geografia
5 POSSP R geo (209)
geografia
6 POSSP R geo (209)
2 08:50-09:35 informatyka
4 c4 R inf (303)
informatyka
4 d4 R inf (303)
informatyka
6 POSSP R inf (303)
geografia
3 cd4 R geo (209)
geografia
4 cd4 R geo (209)
geografia
5 POSSP R geo (209)
geografia
6 POSSP R geo (209)
geografia
3 cd4 R geo (209)
geografia
4 cd4 R geo (209)
geografia
5 POSSP R geo (209)
geografia
6 POSSP R geo (209)
3 09:40-10:25 geografia
1 b5 (207)
4 10:35-11:20 geografia
1 a5 (205)
5 11:25-12:10
6 12:35-13:20
7 13:30-14:15 geografia
1 c4 (207)
8 14:20-15:05 geografia
4 POSSP (303)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Krężołek Paweł - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 religia
1 c4 rel (1)
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25 religia
3 d4 rel (1)
4 10:35-11:20 religia
6 POSSP rel (303)
religia
5 POSSP rel (1)
religia
1 b5 rel (1)
religia
2 c4 rel (1)
5 11:25-12:10 religia
1 c4 rel (303)
religia
5 POSSP rel (1)
6 12:35-13:20 religia
1 d4 rel (1)
religia
2 d4 rel (1)
religia
1 b5 rel (1)
7 13:30-14:15 religia
1 a5 rel (1)
religia
3 d4 rel (1)
8 14:20-15:05 religia
3 c4 rel (1)
religia
1 a5 rel (1)
religia
1 d4 rel (1)
religia
2 d4 rel (1)
9 15:10-15:55 religia
2 c4 rel (1)
religia
4 POSSP rel (1)
religia
4 POSSP rel (1)
religia
3 c4 rel (1)
10 16:00-16:45 religia
4 d4 rel (1)
religia
4 c4 rel (1)

Nauczyciel Król Tadeusz - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. (109)
rysunek i malarstwo
4 d4 (305)
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. (109)
techniki druku artystycznego
1 ab5 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
2 08:50-09:35 techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
rysunek i malarstwo
4 d4 (305)
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
1 ab5 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
3 09:40-10:25 techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
rysunek i malarstwo
4 d4 (305)
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (109)
4 10:35-11:20 techniki druku artystycznego
2 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
rysunek i malarstwo
4 d4 (305)
techniki druku artystycznego
1 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. (109)
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
5 11:25-12:10 techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
rysunek i malarstwo
4 d4 (305)
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
6 12:35-13:20 techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
rysunek i malarstwo
4 d4 (305)
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
7 13:30-14:15 techniki druku artystycznego
4 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. (103) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
8 14:20-15:05 techniki druku artystycznego
3 cd4 tech.dr.art. (109) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Kruliczak Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
5 POSSP (203)
matematyka
3 c4 R mat (206)
matematyka
3 d4 R mat (206)
2 08:50-09:35 matematyka
4 POSSP (102)
matematyka
3 c4 R mat (206)
matematyka
3 d4 R mat (206)
3 09:40-10:25 matematyka
3 c4 (207)
matematyka
4 POSSP (206)
4 10:35-11:20 matematyka
3 c4 (207)
matematyka
1 b5 (207)
matematyka
4 POSSP (205)
matematyka
5 POSSP (207)
5 11:25-12:10 matematyka
1 a5 (209)
matematyka
1 b5 (207)
matematyka
3 d4 (209)
6 12:35-13:20 matematyka
1 a5 (209)
matematyka
3 d4 (102)
matematyka
3 d4 (209)
informatyka
1 b5 inf gr.2 (303)
7 13:30-14:15 informatyka
1 a5 inf gr.1 (303)
informatyka
1 a5 inf gr.2 (303)
8 14:20-15:05 matematyka
5 POSSP (205)
informatyka
1 b5 inf gr.1 (303)
matematyka
3 c4 (209)
9 15:10-15:55 matematyka
5 POSSP (205)
matematyka
3 c4 R mat (209)
matematyka
3 d4 R mat (209)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Kumorek Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:35-11:20
5 11:25-12:10
6 12:35-13:20
7 13:30-14:15
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55 zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
4 c4 nierel (bibl.)
zajęcia opiekuńczo-wychowawcze
4 c4 nierel (bibl.)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Kwak Ryszard - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 rzeźba
4 POSSP (rz.)
2 08:50-09:35 rzeźba
4 POSSP (rz.)
rzeźba
2 c4 (rz.)
3 09:40-10:25 rzeźba
4 POSSP (rz.)
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
rzeźba
2 c4 (rz.)
rzeźba
3 c4 (rz.)
4 10:35-11:20 ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
rzeźba
2 c4 (rz.)
rzeźba
3 c4 (rz.)
5 11:25-12:10 rzeźba
5 POSSP (rz.)
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
rzeźba
2 d4 (rz.)
rzeźba
3 c4 (rz.)
6 12:35-13:20 rzeźba
5 POSSP (rz.)
ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. (rz.)
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
rzeźba
2 d4 (rz.)
rzeźba
3 d4 (rz.)
7 13:30-14:15 rzeźba
5 POSSP (rz.)
ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
rzeźba
2 d4 (rz.)
rzeźba
3 d4 (rz.)
8 14:20-15:05 ceramika artystyczna
5 POSSP cer.art. (rz.) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
ceramika artystyczna
6 POSSP cer.art. (rz.)
rzeźba
3 d4 (rz.)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Kwaśny Piotr - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
4 POSSP tk.art. (110)
tkanina artystyczna
1 ab5 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
2 08:50-09:35 tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
4 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
1 ab5 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
3 09:40-10:25 tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
4 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
4 10:35-11:20 tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. (110)
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
5 11:25-12:10 tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110)
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
6 12:35-13:20 tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
7 13:30-14:15 tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
8 14:20-15:05 tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110)
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. (110)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Lego Edyta - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 rysunek i malarstwo
1 a5 (307)
3 09:40-10:25 rysunek i malarstwo
1 a5 (307)
4 10:35-11:20 rysunek i malarstwo
3 d4 (307)
rysunek i malarstwo
1 a5 (307)
5 11:25-12:10 rysunek i malarstwo
3 d4 (307)
rysunek i malarstwo
1 d4 (305)
6 12:35-13:20 rysunek i malarstwo
3 d4 (307)
podstawy projektowania
2 c4 (303)
rysunek i malarstwo
2 c4 (305)
rysunek i malarstwo
1 d4 (305)
7 13:30-14:15 rysunek i malarstwo
3 d4 (307)
podstawy projektowania
3 d4 (209)
rysunek i malarstwo
2 c4 (305)
rysunek i malarstwo
1 d4 (305)
8 14:20-15:05 rysunek i malarstwo
3 d4 (307)
rysunek i malarstwo
2 c4 (305)
rysunek i malarstwo
1 d4 (305)
9 15:10-15:55 rysunek i malarstwo
2 c4 (305)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Legutko Sebastian - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia i społeczeństwo
3 d4 U his.społ (206)
historia i społeczeństwo
5 POSSP U his.społ (206)
historia i społeczeństwo
3 c4 U his.społ (207)
historia i społeczeństwo
6 POSSP U his.społ (309)
2 08:50-09:35 historia i społeczeństwo
3 d4 U his.społ (206)
historia i społeczeństwo
5 POSSP U his.społ (206)
historia i społeczeństwo
3 c4 U his.społ (207)
historia i społeczeństwo
6 POSSP U his.społ (309)
3 09:40-10:25 historia
1 b5 (309)
podstawy przedsiębiorczości
2 d4 (rz.)
4 10:35-11:20 historia
1 b5 (309)
5 11:25-12:10 podstawy przedsiębiorczości
5 POSSP (303)
zajęcia z wychowawcą
2 c4 (301)
podstawy przedsiębiorczości
2 c4 (206)
6 12:35-13:20 historia
4 POSSP (205)
historia
1 a5 (209)
7 13:30-14:15 wos
1 d4 (206)
historia
4 POSSP (205)
historia
1 a5 (209)
8 14:20-15:05 historia i społeczeństwo
4 d4 U his.społ (309)
podstawy przedsiębiorczości
5 POSSP (206)
9 15:10-15:55 historia i społeczeństwo
4 c4 U his.społ (309)
historia i społeczeństwo
4 d4 U his.społ (309)
wos
4 POSSP (203)
10 16:00-16:45 historia i społeczeństwo
4 c4 U his.społ (309)

Nauczyciel Moruś Justyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25 etyka
Etyka gr.3 (bibl.)
4 10:35-11:20 etyka
Etyka gr.3 (bibl.)
5 11:25-12:10 filozofia
1 b5 (206)
6 12:35-13:20 zajęcia z wychowawcą
1 c4 (207)
7 13:30-14:15
8 14:20-15:05 filozofia
1 a5 (309)
9 15:10-15:55 etyka
Etyka gr.1 (206)
etyka
Etyka gr.2 (206)
10 16:00-16:45 etyka
Etyka gr.1 (206)
etyka
Etyka gr.2 (206)

Nauczyciel Nawrocka Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 POSSP (sg2)
2 08:50-09:35 wychowanie fizyczne
4 POSSP (sg2)
3 09:40-10:25 wychowanie fizyczne
3 c4 (sg2)
wychowanie fizyczne
5 POSSP (sg2)
wychowanie fizyczne
1 c4 (sg1)
4 10:35-11:20 wychowanie fizyczne
3 c4 (sg2)
wychowanie fizyczne
5 POSSP (sg2)
wychowanie fizyczne
1 c4 (sg1)
5 11:25-12:10 zajęcia z wychowawcą
2 d4 (103)
wychowanie fizyczne
1 a5 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 a5 (sg1)
6 12:35-13:20 wychowanie fizyczne
4 d4 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 a5 (sg1)
wychowanie fizyczne
2 d4 (sg1)
7 13:30-14:15 wychowanie fizyczne
3 c4 (sg1)
wychowanie fizyczne
2 d4 (sg2)
wychowanie fizyczne
4 d4 (sg1)
wychowanie fizyczne
1 c4 (sg1)
wychowanie fizyczne
5 POSSP (sg1)
8 14:20-15:05 wychowanie fizyczne
2 d4 (sg2)
wychowanie fizyczne
4 POSSP (sg1)
9 15:10-15:55 wychowanie fizyczne
4 d4 (sg1)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Patykiewicz Katarzyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:35-11:20
5 11:25-12:10
6 12:35-13:20
7 13:30-14:15
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Pękala Aleksandra - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25
4 10:35-11:20
5 11:25-12:10 podstawy przedsiębiorczości
1 d4 (209)
6 12:35-13:20 podstawy przedsiębiorczości
1 c4 (203)
7 13:30-14:15 podstawy przedsiębiorczości
4 POSSP (203)
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Plewa Anna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. angielski
1 c4 (205)
j. angielski
4 c4 P j.ang (205)
j. angielski
6 POSSP P j. ang. (205)
2 08:50-09:35 j. angielski
1 c4 (205)
j. angielski
4 c4 P j.ang (205)
j. angielski
6 POSSP P j. ang. (205)
3 09:40-10:25
4 10:35-11:20 j. angielski
4 c4 P j.ang (206)
j. angielski
6 POSSP P j. ang. (206)
5 11:25-12:10 j. angielski
1 c4 (303)
6 12:35-13:20
7 13:30-14:15
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Rakowska Sylwia - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
podstawy projektowania
2 d4 (303)
tkanina artystyczna
1 ab5 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
2 08:50-09:35 tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
podstawy projektowania
5 POSSP (303)
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
4 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
1 ab5 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
3 09:40-10:25 tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
podstawy projektowania
1 d4 (102)
tkanina artystyczna
1 d4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
tkanina artystyczna
4 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
4 10:35-11:20 tkanina artystyczna
2 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Rakowska Sylwia
podstawy projektowania
4 POSSP (303)
5 11:25-12:10 podstawy projektowania
1 c4 (102)
6 12:35-13:20 podstawy projektowania
3 c4 (309)
7 13:30-14:15 podstawy projektowania
4 cd podst. proj. gr.tk.art. (301)
8 14:20-15:05 podstawy projektowania
6 POSSP podst.proj gr.2 (104)
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Rubinkiewicz Andrzej - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia
1 d4 (209)
historia
1 c4 (209)
2 08:50-09:35 historia
1 d4 (209)
historia
1 c4 (209)
3 09:40-10:25 wos
1 c4 (209)
4 10:35-11:20
5 11:25-12:10
6 12:35-13:20
7 13:30-14:15
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Ruman Agata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 rysunek i malarstwo
2 d4 (307)
rysunek i malarstwo
1 c4 (305)
rysunek i malarstwo
4 POSSP (305)
2 08:50-09:35 rysunek i malarstwo
2 d4 (307)
rysunek i malarstwo
1 c4 (305)
rysunek i malarstwo
4 POSSP (305)
3 09:40-10:25 rysunek i malarstwo
2 d4 (307)
rysunek i malarstwo
4 c4 (305)
rysunek i malarstwo
1 c4 (305)
rysunek i malarstwo
4 POSSP (305)
4 10:35-11:20 rysunek i malarstwo
2 d4 (307)
rysunek i malarstwo
4 c4 (305)
rysunek i malarstwo
1 c4 (305)
rysunek i malarstwo
4 POSSP (305)
5 11:25-12:10 rysunek i malarstwo
4 c4 (305)
6 12:35-13:20 rysunek i malarstwo
6 POSSP (305)
rysunek i malarstwo
4 c4 (305)
7 13:30-14:15 rysunek i malarstwo
6 POSSP (305)
rysunek i malarstwo
4 c4 (305)
8 14:20-15:05 rysunek i malarstwo
6 POSSP (305)
rysunek i malarstwo
4 c4 (305)
9 15:10-15:55 rysunek i malarstwo
6 POSSP (305)
10 16:00-16:45 rysunek i malarstwo
6 POSSP (305)

Nauczyciel Staniura Sabina - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
2 08:50-09:35 projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
3 09:40-10:25 projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
4 10:35-11:20 projektowanie graficzne
1 c4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
5 11:25-12:10 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
6 12:35-13:20 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
7 13:30-14:15 projektowanie graficzne
4 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Stobierska Krystyna - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j. polski
1 d4 (102)
j. polski
2 d4 (203)
2 08:50-09:35 j. polski
1 d4 (309)
j. polski
1 d4 (102)
j. polski
1 c4 (309)
3 09:40-10:25 zajęcia z wychowawcą
1 d4 (1)
j. polski
1 c4 (205)
4 10:35-11:20 j. polski
1 c4 (205)
5 11:25-12:10 j. polski
2 d4 (102)
6 12:35-13:20 j. polski
2 d4 (102)
7 13:30-14:15
8 14:20-15:05
9 15:10-15:55
10 16:00-16:45

Nauczyciel Syc Magdalena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 przyroda
6 POSSP U przyr (205)
chemia
4 c4 R chem (205)
chemia
4 d4 R chem (205)
chemia
6 POSSP R. chem (205)
chemia
4 c4 R chem (207)
chemia
4 d4 R chem (207)
chemia
6 POSSP R. chem (207)
2 08:50-09:35 przyroda
3 d4 U przyr gr.1 (307)
przyroda
6 POSSP U przyr (205)
chemia
4 c4 R chem (205)
chemia
4 d4 R chem (205)
chemia
6 POSSP R. chem (205)
chemia
4 c4 R chem (207)
chemia
4 d4 R chem (207)
chemia
6 POSSP R. chem (207)
3 09:40-10:25 biologia
1 a5 (303)
biologia
4 POSSP (205)
przyroda
3 d4 U przyr gr.2 (309)
4 10:35-11:20 chemia
1 d4 (206)
biologia
1 b5 (207)
5 11:25-12:10 chemia
1 c4 (102)
6 12:35-13:20 biologia
1 c4 (309)
chemia
1 a5 (309)
7 13:30-14:15 chemia
4 POSSP (205)
chemia
1 b5 (206)
8 14:20-15:05 biologia
1 d4 (309)
przyroda
4 d4 U przyr (307)
9 15:10-15:55 zajęcia z wychowawcą
1 a5 (203)
przyroda
4 d4 U przyr (307)
10 16:00-16:45 przyroda
3 c4 U przyr (205)
przyroda
5 POSSP U przyr (205)

Nauczyciel Tarczoń Bożena - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35
3 09:40-10:25 matematyka
4 d4 (206)
matematyka
6 POSSP (102)
matematyka
1 d4 (102)
matematyka
6 POSSP (309)
4 10:35-11:20 matematyka
4 d4 (206)
matematyka
4 c4 (102)
matematyka
6 POSSP (102)
matematyka
1 d4 (102)
matematyka
2 d4 (209)
5 11:25-12:10 matematyka
2 c4 (206)
matematyka
4 c4 (102)
matematyka
6 POSSP (205)
matematyka
2 d4 (209)
6 12:35-13:20 matematyka
2 d4 (207)
matematyka
1 c4 (102)
matematyka
4 d4 (102)
matematyka
2 c4 (102)
7 13:30-14:15 matematyka
4 d4 (102)
matematyka
1 c4 (102)
matematyka
4 c4 (102)
matematyka
2 c4 (102)
8 14:20-15:05 matematyka
4 c4 R mat (102)
matematyka
4 d4 R mat (102)
matematyka
4 c4 (102)
zajęcia z wychowawcą
4 c4 (102)
9 15:10-15:55 matematyka
4 c4 R mat (102)
matematyka
4 d4 R mat (102)
matematyka
4 c4 R mat (102)
matematyka
4 d4 R mat (102)
10 16:00-16:45

Nauczyciel Urbańczyk-Luranc Małgorzata - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. (104)
projektowanie graficzne
4 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
1 ab5 proj.graf. (104)
2 08:50-09:35 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
4 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
1 ab5 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
3 09:40-10:25 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
4 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
4 10:35-11:20 projektowanie graficzne
2 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
5 11:25-12:10 projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104)
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
6 12:35-13:20 projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
7 13:30-14:15 projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
6 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Dmoch Natalia
8 14:20-15:05 projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. (104) Dodatkowi nauczyciele: Czudek Aleksandra
projektowanie graficzne
3 cd4 proj.graf. (104)
9 15:10-15:55 projektowanie graficzne
5 POSSP proj.graf. (104)
podstawy prezentacji
4 c4 U podst.prez (104)
10 16:00-16:45 podstawy prezentacji
4 d4 U podst.prez (104)
podstawy prezentacji
6 POSSP U podst.prez. (104)

Nauczyciel Waloszek Alicja - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45
2 08:50-09:35 informatyka
1 d4 inf gr.2 (303)
3 09:40-10:25 tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
4 10:35-11:20 tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. (110)
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
5 11:25-12:10 tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110)
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
6 12:35-13:20 tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
7 13:30-14:15 tkanina artystyczna
4 cd4 tk.art. (110)
tkanina artystyczna
6 POSSP tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
tkanina artystyczna
3 cd4 tk.art. (110) Dodatkowi nauczyciele: Waloszek Alicja
8 14:20-15:05 informatyka
1 d4 inf gr.1 (303)
informatyka
1 c4 inf gr.1 (303)
informatyka
1 c4 inf gr.2 (303)
9 15:10-15:55 informatyka
4 POSSP P inf (303)
10 16:00-16:45